up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Mammut Wall Rider Helmet

Mammut Wall Rider Helmet

plus
Mammut

Mammut Wall Rider Helmet

Opis produktu Mammut Wall Rider Helmet

A top-class, ultra-lightweight climbing helmet! The very low weight is achieved by using an EPP (expanded polypropylene) shell and an absolutely minimalist adjustment system. In addition to the excellent cushioning properties of the EPP plastic, the helmet shell is also reinforced with a robust hard shell so as to guarantee maximum safety. To help climbers keep a cool head when solving the next crux section, the Wall Rider is equipped with numerous generous ventilation openings. The superb fit and the individually adjustable adjustment system ensure that the helmet sits perfectly on the head. There are also two clips and a elast strap to attach a headlamp securely to the helmet.


Features:

- 2 clips on front and rubber loop on back for fixing a headlamp
- EPP core combined with a partial Hard Shell
- All-round, fully adjustable chin strap for optimum fit
- Large ventilation openings for good air circulation and heat discharge
- Ergonomic interior with comfortable padding
- Ultra-lightweight, minimalist adjustment system


Specifications:

- Weight: 220 g
- Cut: BasicNie czekaj dłużej i kupuj Mammut Wall Rider Helmet! W trekkinn wszystkie nasze produkty Ochrona posiadają pełną gwarancję producenta Mammut. Zakup w naszym sklepie górski i outdoor , moża korzystać z zalet przynależności do naszej społeczności górski i outdoor. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Mammut Wall Rider Helmet tak szybko, jak to możliwe do domu.

Cechy Mammut Wall Rider Helmet

Kolor
Biały
Płeć
Unisex
Wiek
Dorośli
Użycie
wspinaczka

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Mammut Wall Rider Helmet

Istnieje dobry stosunek ceny do jakości

-

Wygodny i bardzo lekki kask. W cenie zakupu jest to idealny kask do wspinaczki sportowej

Mammut Wall Rider Helmet

Światło

-

Ładny design, super lekki, wygodny, dobrze wykonany.

Mammut Wall Rider Helmet

Jakość

-

Bardzo wygodny i wentylowany kask z wymiennym rzepem idealny do turystyki

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up