up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Trespass Stuffy Lightweight Śpiwór

Trespass Stuffy Lightweight Śpiwór

Trespass Stuffy Lightweight Śpiwór

plus
Trespass

Trespass Stuffy Lightweight Śpiwór

Opis produktu Trespass Stuffy Lightweight Śpiwór

Jeśli Twoje dzieci uwielbiają campingowe wycieczki i sleepovers, śpiwór dusznej dla dzieci to doskonały sposób, aby utrzymać je wygodne podczas snu. Oferuje komfortową temperaturę spania + 25 ° C przy dolnej granicy + 20 ° C i skrajności 15 ° C, oznacza to, że ta torba jest najlepiej nadaje się do spania w pomieszczeniach lub cieplejszym klimacie.


Wykonane z lekkiego materiału i zaprojektowany w stylu mumii, ta torba da komfortowy sen i prosty boczny zamek błyskawiczny łatwo wykorzystane. Wykończony kapturem zaoferować dodatkowe ciepło, torba jest wykończone w kolorze zielonym na jasnym i radosnym stylu. Będą mogli bawić się z przyjaciółmi i odpocząć z tej prostej śpiworze.Cechy:


Dzieci śpiwór

Lekki

220 x 80 x 50cm

Torby kompresji: 18 x 40 cm

Tkanina Skład: Nylon Ripstop Shell 310T

Podszewka 240T Polypouch

Wypełnienie 50g / m2 z mikrofibry

Comfort + 25 ° C

Dolna granica + 20 ° C

Ekstremalne + 15 ° C


Zamawiaj Trespass Stuffy Lightweight Śpiwór i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Trespass Stuffy Lightweight Śpiwór, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Trespass Stuffy Lightweight Śpiwór w magazynie w cenie 41.99 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Śpiwory, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Trespass Stuffy Lightweight Śpiwór

Limit komfortu
Powyżej 15 °C
Kolor
Zielony
Płeć
Unisex
Wiek
Dorośli
Izolacja
syntetyczna izolacja

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up