up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Hannah Leisure 5 Mata

plus
Hannah

Hannah Leisure 5 Mata

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Hannah Leisure 5 Mata

Matę do spania Leisure zaliczamy do kategorii Lite, która charakteryzuje się optymalnym stosunkiem izolacji termicznej, wagi i możliwości składania. Idealny stosunek tych właściwości zapewnia konstrukcja z pionowymi wgłębieniami, które są równomiernie rozmieszczone w piance PU. Model polecany do trzysezonowego użytkowania. Mata do spania Heighof ma 5,0 cm. Jest dostarczany wraz z zestawem naprawczym i workiem do pakowania maty do spania.


Dane techniczne:

Waga: 1030g
Wymiar: 18x26 cm
Materiał zewnętrzny elastyczny poliester 30D, materiał gorszy poliester 75DHannah Leisure 5 Mata jest protuktem związanym z kategori? Materace oraz należy do kategorii Śpiwory wyselekcjonowanej dla górski i outdoor, trekkinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności trekkinn. Jakie są korzyści Hannah Leisure 5 Mata? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest górski i outdoor.

Cechy Hannah Leisure 5 Mata

Kolor
Czarny

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up