up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Look
360

La sportiva Tarantula Mały

La sportiva Tarantula Mały

La sportiva Tarantula Mały

La sportiva Tarantula Mały

La sportiva Tarantula Mały

La sportiva Tarantula Mały

La sportiva Tarantula Mały

plus
La sportiva

La Sportiva Tarantula Mały

Opis produktu La sportiva Tarantula Mały

La Sportiva Tarantula to pierwsze buty wspinaczkowe przeznaczone do codziennego użytku w pomieszczeniach. Tarantula, najlepszy przyjaciel wspinaczy, to zazwyczaj pantofelek z akcentem, który jest lekki i wygodny w noszeniu. Ten wszechstronny but został skonstruowany z myślą o zapewnieniu technicznej funkcjonalności i trwałości w nieprzewidywalnym środowisku górskim, a także na siłowni.

Dzięki zamszowej cholewce, która jest oddychającą tkaniną i zapewnia maksymalną trwałość i oddychalność. Ponadto Frixion RS na podeszwie umożliwia butowi wnikanie w ziemię, zapewniając dobre tarcie i przyczepność do mokrych skał podczas biegania w terenie lub wspinania się po górach. La Sportiva Tarantula to idealny but do zapinania pięty, wypraw wspinaczkowych jako regulowany system zapinania, który zapewnia bezpieczne i stabilne pozycjonowanie .

To najlepsze buty sportowe zaprojektowane specjalnie dla wszystkich miłośników sportów przygodowych . La Sportiva Tarantula to odpowiedź, jeśli szukasz butów do wędrówek lub wspinaczki górskiej, które zapewniają ochronę, przyczepność i komfort .

Tarantula, z naciskiem na wygodę, jest łatwa w użyciu i umożliwia szybkie zakładanie i zdejmowanie. Skórzana cholewka bez podszewki zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci i rozciąga się na tyle, by sprawiać radość każdego dnia. Kształt przedniej części stopy jest zaokrąglony i ma większą objętość dla wspinaczy, którzy nie chcą uszkadzać stóp. Jednak niewielka asymetria jest wystarczająco agresywna, aby działać na bardziej stromych trasach i trudniejszych ruchach. Wysoce regulowany system luzu dopasowuje się do różnych typów i kształtów stóp.


Cechy:

Wygodna, bez podszewki skórzana cholewka zapewnia komfort przez cały dzień
Długotrwała, lepka guma FriXion® przykleja się jednakowo do plastiku i skał
Wysoce regulowany system zapięcia dopasowuje się do różnych typów i kształtów stopy
Asymetryczny kształt pomaga początkującym wspinaczom szybciej pokonywać poziomy
Podeszwa środkowa LaspoFlex to super lekki, ultra cienki laminat z włókien syntetycznych, zaprojektowany z myślą o maksymalnej sztywności skrętnej.


Dane techniczne:

Waga: 8.4 uncji (240g)
Cholewka: Skóra / podwójny system zapinania na rzepy / 2 uchwyty na pięcie / 2 mm guma FriXion® RS Toe Rand
Podszewka: Bez podszewki
Podeszwa środkowa: 1,8 mm LaspoFlex
Podeszwa: 5mm FriXion® RS
Konstrukcja: Poślizg trwałNie czekaj dłużej i kup La sportiva Tarantula Mały. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o La sportiva Tarantula Mały, możesz skontaktować się z trekkinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. trekkinn oferuje ekskluzywne produkty Obuwie męskie dla górski i outdoor i innych aktywności. Nasze Obuwie męskie sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Buty do wspinaczki.

Cechy La sportiva Tarantula Mały

Kolor
Czarny

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up