up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jak wybrać namioty na kemping?

Namioty to tarcza składająca się z warstw materiału lub innego materiału rozłożonego na wierzchu, przymocowana do ramy wałów lub przymocowana do liny ochronnej. Podczas gdy więcej miniaturowych namiotów może być przymocowanych do ziemi, ogromne namioty są zwykle mocowane za pomocą sznurków mocujących przymocowanych do prętów lub łączników namiotu. Możesz kupić namioty w Salewa , The North Face , Black Diamond , Vaude , Trangoworld .

Wskazówki dotyczące wyboru namiotów kempingowych

1. Określ swoje wymagania przestrzenne, co pomoże ci wybrać odpowiednią strefę namiotów kempingowych.
2. Nie martw się o wagę namiotu. Im większy namiot kempingowy, tym jest cięższy.
3. Namioty kempingowe trzysezonowe są lekkie i zwykle są chłodniejsze w czasie upałów. Namioty kempingowe 4 sezonowe wytrzymują śnieg i silne wiatry. Wybierz więc ten, który pasuje do Twojej sytuacji.
4. Wybierz odpowiednią strefę namiotu kempingowego. Obszar strefy zapewnia wielkość namiotu kempingowego. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pojemności, która pomieści miejsce na umieszczenie sprzętu w środku, wybierz namiot kempingowy o powierzchni strefy co najmniej 20 stóp kwadratowych.
5. Przedsionek to pozbawiona podłogi przestrzeń mieszkalna zaprojektowana przez stawianie deszczu wylatującego z namiotu kempingowego. Zaledwie 5 stóp kwadratowych przestrzeni w przedsionku pozwoli kamperowi zabezpieczyć pełnowymiarową torbę przed deszczem.
6. Choć oczywiście wystarczą jedne drzwi, to dwa mogą ograniczyć nocne przepychanki. Dodatkowe drzwi zwiększają jednak dodatkowe obciążenie i koszty namiotu kempingowego.


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij