up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Obuwie Damskie

Buty do Wspinaczki

()
load

Rodzaje butów wspinaczkowych

But wspinaczkowy to specyficzny rodzaj obuwia przeznaczonego do wspinaczki skałkowej. Zwykłe buty wspinaczkowe mają ciasne dopasowanie, ograniczone, jeśli jakiekolwiek wypełnienie, i łagodną, przyczepną gumową podeszwę z obszernym gumowym randem. Buty wspinaczkowe są zwykle otoczone na dole wzniesienia. Buty wspinaczkowe są jednocześnie najczęstszą i najbardziej zagmatwaną częścią sprzętu wspinaczkowego, ale mają największy wpływ na wykonanie wspinaczki i wygodę. Damskie buty wspinaczkowe mają wiele różnych kolorów i wzorów. Damskie buty wspinaczkowe można kupić w La Sportiva , Black Diamond , Millet , Scarpa .

Syntetyczne buty wspinaczkowe

Syntetyczne buty wspinaczkowe są wykonane z materiału syntetycznego. Syntetyczne buty wspinaczkowe trochę się rozciągają, ponieważ szwy rosną, a wokół stopy gumowe ramy. Aby rozciągnąć syntetyczne buty wspinaczkowe, można je wypełnić materiałem, takim jak stare koszulki, skarpetki lub dowolny materiał. Syntetyczne buty wspinaczkowe zmniejszają ból stóp podczas wspinaczki.

Skórzane buty wspinaczkowe

Skórzane buty wspinaczkowe są powszechne i wygodne. Z czasem będą się rozszerzać. Zwykle będzie to rozmiar od 1/2 do pełnego rozmiaru. Skórzane buty wspinaczkowe będą się bardziej rozciągać, podczas gdy inne buty nie rozszerzają się tak bardzo. Te buty są bardziej oddychające i dopasowują się do kształtu stopy w momencie jej wtarcia. Te buty zapewniają komfort przylegający do skóry i są trwałe. Skórzane buty wspinaczkowe, które idealnie pasują po wyjęciu z pudełka, zapewniają doskonałe wrażenia wspinaczkowe.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij