up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Szkolenie i Konkurencja rowerowy

Szkolenie i Konkurencja rowerowy

Znajdź szeroką gamę produktów Szkolenie i Konkurencja dla rowerowy. Odkryj najlepsze oferty w bikeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Szkolenie i Konkurencja

Marki Szkolenie i Konkurencja

Jak przygotować się do pierwszego wyścigu rowerowego

Butelki

Utrzymywanie odpowiedniego nawodnienia jest kluczem do aktywności przez cały dzień podczas jazdy. Z tego powodu musisz upewnić się, że masz butelkę dobrej jakości. Istnieje wiele wiodących marek, takich jak Specialized , Castelli , Scwalbe , Vittoria i Continental, które oferują wysokiej jakości butelki dla zapalonych jeźdźców. Te butelki są produkowane przy użyciu zaawansowanej technologii, innowacyjnych i bezwonnych materiałów, miękkiego i odpornego na bakterie plastiku, aby zapewnić bezpieczne nawodnienie.

Rowery treningowe

Aby przygotować się do pierwszego wyścigu, trenuj jak zawodowiec na rowerach treningowych w domu wygodnie, nie martwiąc się o pogodę. Ćwiczenia te mają na celu zapewnienie rowerzystom możliwości treningu na najwyższym poziomie komfortu podczas zawodów. Aby osiągnąć maksymalną wydajność poprzez trening w domu, rowery treningowe są Twoim prawdziwym towarzyszem. Rower wyposażony jest w regulowaną kierownicę, siodełko i magnetyczny układ hamulcowy, które umożliwiają płynną sesję treningową.

Pasy wyścigowe i opaski chipowe

Kiedy przygotowujesz się do pierwszego wyścigu rowerowego, upewnij się, że masz pasy wyścigowe i opaski z chipami. Jest to jeden z najważniejszych akcesoriów triathlonowych, który służy do utrzymania numeru startowego na miejscu. Numer startowy można łatwo zapiąć za pomocą przełączników bez marnowania czasu. Rozmiar paska jest regulowany i wyposażony w pętle żelowe do przechowywania składników odżywczych.

Rampy

Jeśli jesteś jeźdźcem przygotowującym się do pierwszego wyścigu rowerowego, rampy są najlepszym sprzętem treningowym, który pomoże Ci poprawić swoje umiejętności. Te rampy są przeznaczone dla początkujących deskorolek, rolek i MTB, które umożliwiają ćwiczenie małych skoków przy niskiej prędkości. To jeden z najbezpieczniejszych sposobów doskonalenia i rozwijania swoich umiejętności. Są lekkie i wygodne do noszenia z rowerem.

Rolki

Rolki to najbardziej kompaktowa i najlepsza opcja do treningów w halach. Jeśli chcesz poćwiczyć przed pierwszym wyścigiem, ta rolka z automatyczną regulacją oporu jest dla Ciebie niezawodnym towarzyszem. Może bezproblemowo zmieścić się w dowolnej części domu i pomóc w przeniesieniu treningu na wyższy poziom. Rolki wykonane są z wysokiej jakości materiału, aby zapewnić doskonałą stabilność i amortyzację.

Więcej o ćwiczeniach i rywalizacji:

Niezależnie od tego, czy aspirujesz do ścigania się w Tour De France, czy po prostu jeźdźcem rekreacyjnym biorącym udział w zawodach wyścigowych w Twoim rodzinnym mieście, musisz przestrzegać wskazówek treningowych, które pomogą Ci stać się szybszym, lepszym i bardziej wydajnym jeźdźcem w wyścigu. Wraz z innym sprzętem i akcesoriami treningowymi potrzebujesz ręczników, odzieży treningowej i suplementów energetycznych na sesję treningową. Musisz ćwiczyć w domu ze wszystkimi akcesoriami i sprzętem do trenowania, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij