up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Climbing technology Alpin Tour Malowanie Wnętrz

Climbing technology Alpin Tour Malowanie Wnętrz

plus
Climbing technology

Climbing Technology Alpin Tour Malowanie Wnętrz

Opis produktu Climbing technology Alpin Tour Malowanie Wnętrz

Solidna ogóle ax walking.

Główna charakterystyka:

hartowana stal kataforezy czarną głowę;

Wał stożkowy anodowanego stopu lekkiego, z gumową osłoną wyposażoną w nowy kolec u podstawy;

w komplecie z własnym czekan smycz DRAG Tour.

Opcjonalne akcesoria:

Długość: 50cm

Waga: 610g


Nie czekaj dłużej i kup Climbing technology Alpin Tour Malowanie Wnętrz. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Climbing technology Alpin Tour Malowanie Wnętrz, możesz skontaktować się z trekkinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. trekkinn oferuje ekskluzywne produkty Sprzęt do trekingu dla górski i outdoor i innych aktywności. Nasze Sprzęt do trekingu sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Czekany.

Cechy Climbing technology Alpin Tour Malowanie Wnętrz

Kolor
Czerwony

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Zadowolenie

-

Trochę się martwiłem, ponieważ został wysłany zza oceanu, ale udało mi się go odebrać bez żadnych problemów. Jest również wyposażony w czapkę na czekan i smycz, dzięki czemu można go zabrać na górę tak, jak jest. Dziękuję Ci!

Świetny czekan! estetyczny i funkcjonalny

-

Czekan jest niesamowity, lekki, funkcjonalny i piękny! Gorąco polecam, po prostu uważaj, aby włożyć coś do przytrzymania gumowych zabezpieczeń, ponieważ można je zgubić podczas podróży.

Czekan

-

Jakość czekana cena najlepszych

Doskonały!!!

-

dobry czekan oprócz krzywizny, która nadaje mu nieco bardziej techniczne zastosowanie

Lekka waga

-

Bardzo ładny czekan, niewielka waga, nie mogę się doczekać, aby go wypróbować.

Dobry lodołamacz.

-

Cena / jakość - doskonała. Szybkie zatrucie. Dostawa do drzwi.

Pierwszy lodowy topór

-

Kupiłem Pickel po raz pierwszy. Bardzo lekki i łatwy do trzymania.

Bardzo dobrze

-

Przybył około tygodnia po złożeniu zamówienia. Byłem zaskoczony dobrze wyważoną lekkością i pomyślałem, że ciężar będzie lekki, nawet jeśli go zatrzymam.

To bardzo dobry produkt

-

Przybył około tygodnia po złożeniu zamówienia. Byłem zaskoczony, jak lekkie było, i byłem przekonany, że nie będzie żadnego obciążenia, nawet jeśli je utrzymam.

Bardzo dobry produkt światło

-

Bardzo dobry produkt światło

Świetne wprowadzenie

-

Kupiłem to w ramach przygotowań do pierwszego alpejskiego doświadczenia we wrześniu tego roku. Nigdy nie korzystałem z lodowego topora i mogłem liczyć na rękę, ile razy widziałem śnieg w moim życiu. Ale przestudiowałem, nauczyłem się używać raków i czekana i miałem szansę na zastosowanie go w praktyce. Powiem, że ten Lodowy Topór był genialny. Lekki, niezwykle pomocny, gdy nachylenie staje się zbyt duże dla kijków do chodzenia. Idealne do utrzymania równowagi i zawsze czułem się komfortowo nawet na umiarkowanie odsłoniętych grzbietach, kiedy miałem to w dłoni. Ćwiczyłem asekurację i ten topór po prostu się chwyta. Jeśli potrzebujesz czegoś i nie masz pewności, co kupić, weź tę cenę. Jedna drobna uwaga jest pewna, aby uzyskać ochronę (kupiłem tanio gdzie indziej). Nie chcesz, żeby topór zniszczył twój sprzęt. Nie mogłem znaleźć odpowiedniego pokrowca na kolec, więc zużyty karton do podróży, który zadziałał. PS kolec, bardzo pomocny. Użyłem tego zamiast kijków do chodzenia, im wyżej poszedłem

Jako opis

-

Topór o doskonałym stosunku jakości do ceny, nie mogę się doczekać, aby go wypróbować ........

Wspinaczka alpinistyczna

-

Dobra jakość / cena dla czekana, który doskonale spełnia swoją funkcję.

Ct gwarancja!

-

Doskonały czekan, praktyczny, lekki i bardzo niezawodny

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up