up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Trespass Caterthun Trzeci Stojak

plus
Trespass

Trespass Caterthun Trzeci Stojak

Opis produktu Trespass Caterthun Trzeci Stojak

Cechy:

Namiot dla 4 osób
Klejone szwy
Podwójna warstwa
Wszyte w arkusz podłoża
Otwory na kable elektryczne

Namiot 4-osobowy. Jeśli planujesz kolejną rodzinną wyprawę na kemping i szukasz domu z dala od domu, nie szukaj dalej niż 4-osobowy namiot Caterthun. Może spać 4 osoby, będziesz miał dużo miejsca, aby zmieścić się w rodzinie i swoim ekwipunku bez uczucia ciasnoty i duszności.
Otwory na kable elektryczne. Ten 4-osobowy namiot ma nawet otwory na kable elektryczne, więc Twój domowy komfort nigdy nie będzie daleko. Namiot Caterthun w kolorze niebieskim z przebłyskami zieleni jest tym, czego potrzebujesz na weekendowy wypad na kemping.
Polacy. Ten namiot ma konstrukcję z podwójną powłoką i słupki z włókna szklanego, które tworzą bezpieczną konstrukcję, która zapewnia dodatkowy spokój nawet podczas przebywania w dziczy. Jest wodoodporny do 3000 mm i ma dodatkową zaletę klejonych szwów, które zapobiegają przedostawaniu się wilgoci przez stawy, pozostawiając Ciebie, Twoją rodzinę i Twoje kosztowności suche.


Dane techniczne:

Waga: 8,8 kg
Polacy: włókno szklane 11mm
Wymiary: 180+160x240x455cm

Tkanina:
Tropik: Poliester 190T PU
Wnętrze: oddychający poliester 170T
Podłoga: PE




Trespass Caterthun Trzeci Stojak jest idealny, by dopełnić twój sprzęt górski i outdoor. W twoim sklepie online trekkinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na trekkinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym górski i outdoor znajdziesz inne produkty górski i outdoor dopełniające Trespass Caterthun Trzeci Stojak.

Cechy Trespass Caterthun Trzeci Stojak

Kolor
Niebieski
Użycie
Trekking
Campingowe

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up