Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Fractal

O Fractal
"Fractal jest producentem sprzętu komputerowego z Szwecji, specjalizującym się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości produktów dla entuzjastów gier komputerowych. Wśród produktów Fractala znajdują się m.in. Fractal wieże komputerowe, Fractal chłodzenie komputerowe, Fractal kable USB, Fractal radiator chłodzący oraz inne Fractal komponenty komputerowe. Produkty Fractala są znane ze swojego eleganckiego i minimalistycznego skandynawskiego designu, cichej i wydajnej pracy, oraz wsparcia dla potężnych i dostosowywalnych konfiguracji komputerowych.
Fractal został założony w 2007 roku przez Hannesa Wallina, pasjonata gier komputerowych i inżyniera, który chciał stworzyć jak najlepsze produkty dla graczy na PC.Fractal´s pierwszym produktem był obudowa komputerowa z serii Define, która wprowadziła koncepcję cichych obudów z materiałem tłumiącym dźwięki na wewnętrznej części przedniej i bocznej ścianki. Seria Define odniosła ogromny sukces i przyniosła międzynarodowe uznanie dla Fractala jako lidera w branży gier komputerowych.
Od tamtego czasu, Fractal rozszerzył swoją ofertę o inne rodziny obudów komputerowych, takie jak seria Arc, która posiada filtrowane otwory wentylacyjne i modułowe uchwyty na dyski twarde dla optymalnego przepływu powietrza i rozwiązań chłodzenia cieczą; seria Core, która oferuje przystępne cenowo obudowy z pewną elastycznością w montażu dysków HDD/SSD oraz możliwością zastosowania rozwiązań chłodzenia cieczą all-in-one; oraz seria Meshify, która łączy charakterystyczną siatkę na przedniej ściance z boczną ścianką ze szkła hartowanego, tworząc imponujący i elegancki wygląd.
Fractal produkuje również inne komponenty komputerowe, takie jak chłodzenie wodne, wentylatory obudowy i zasilacze. Chłodzenie wodne Fractala zostało zaprojektowane w celu zapewnienia wydajnego chłodzenia przy niskim poziomie hałasu, jednocześnie będąc łatwym w instalacji i konserwacji. Wentylatory obudowy Fractala są zaprojektowane, aby zapewnić wysoki przepływ powietrza i ciśnienie statyczne, przy jednoczesnej cichobieżności i trwałości. Zasilacze Fractala są budowane w celu dostarczenia stabilnej i niezawodnej mocy, przy jednoczesnej efektywności i modularności.
Produkty Fractala są dostępne w ponad 50 krajach i zostały nagrodzone wieloma wyróżnieniami i pochwałami ze strony ekspertów i entuzjastów sprzętu komputerowego.
Misją Fractala jest tworzenie produktów, które ulepszają doświadczenie z gier komputerowych i spełniają wysokie oczekiwania klientów. Wizją Fractala jest wykorzystanie energii jądrowej, często uważanej za „świętego Graala” energii, do zasilania przyszłego, czystego i zrównoważonego środowiska. Wartościami Fractala są innowacja, jakość i satysfakcja klienta. Sloganem Fractala jest „Moc. Design. Ty.”"