up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

TV-Audo elektronika i komputery

TV-Audo elektronika i komputery

Znajdź szeroką gamę produktów TV-Audo dla elektronika i komputery. Odkryj najlepsze oferty w techinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w TV-Audo

Marki TV-Audo

Jak podłączyć telewizor do zewnętrznego systemu audio

Strefa DJ a

Strefa Dj zawiera wszystkie ważne komponenty, które składają się na kompletny system dźwiękowy. Zawiera słuchawki, gramofony, głośniki, kontrolery i wiele innych. Aby zapewnić najlepszą jakość dźwięku kompatybilnym urządzeniom do strumieniowego przesyłania multimediów, powinieneś posiadać cały zestaw Dj Zone.

DVD i Blu Ray

Zarówno DVD, jak i Blu Ray mają swoje indywidualne właściwości, jednak płyty Blu Ray wygrywają bitwę pod względem jakości dźwięku i obrazu. Co więcej, większa pojemność Blu Ray sprawia, że jest to idealny wybór dla wielu użytkowników.

Słuchawki

Słuchawki są ponownie najważniejszą częścią zewnętrznego systemu audio. Są to małe głośniki, które leżą na twoich uszach. Główna różnica między głośnikami a słuchawkami polega na tym, że słuchawki są zakładane bezpośrednio na głowę, co zapewnia najlepszą jakość dźwięku.

Urządzenie do strumieniowania multimediów

Kiedy mówimy o obecnie dostępnych streamerach multimedialnych , Amazon Fire TV, Android TV, Apple TV i Roku to wiodące platformy, które dziś rządzą na rynku. Każdy z tych streamerów multimediów daje dostęp do wielu najpopularniejszych serwisów streamingowych muzyki i wideo.

Soundbary

Listwy dźwiękowe mają kluczowe znaczenie dla każdego systemu audio, ponieważ są niedrogim wyborem dla konfiguracji domowej rozrywki, które zapewniają doskonały dźwięk. Są łatwe w użyciu i zaprojektowane do współpracy ze wszystkimi najnowszymi modelami.

Głośniki

Głośniki są kluczowymi elementami każdego systemu audio, ponieważ mają największy wpływ na jakość dźwięku. Po podłączeniu telewizora do zewnętrznego systemu audio, takiego jak głośniki, uzyskasz doskonałą jakość dźwięku.

Telewizory

Wraz z wprowadzeniem technologii 4K i ultra HD jakość obrazu w telewizorach znacznie się poprawiła. Jednak jakość dźwięku jest równie najważniejszym elementem każdego domowego systemu rozrywki. Z tego powodu możesz podłączyć telewizor do systemu audio za pomocą dowolnej z poniższych metod.

Więcej o TV Audio:

Dostępnych jest kilka uchwytów do telewizora w różnych rozmiarach i wzorach, które można wybrać do zestawu kina domowego. Gramofon to urządzenie analogowe służące do odtwarzania płyt winylowych o wielu rozmiarach, zwykle 33 3/3 lub 45 RPM. Rejestratory i projektory są również kluczowymi elementami systemu audio. Dzięki projektorom możesz bezprzewodowo przesyłać dźwięk bezpośrednio do systemu dźwiękowego zgodnego z Bluetooth Odtwarzacze, takie jak słuchawki, przenośne głośniki lub domowe urządzenia audio, zapewniając płynne wrażenia dźwiękowe. Radia pozwalają cieszyć się muzyką na wszystkich urządzeniach do strumieniowego przesyłania multimediów. Xiaomi , Apple , Thrustmaster , Samsung , Asus , LG i Toshiba to znane marki, które oferują pełna gama zewnętrznych systemów audio, mini systemy i ogromna gama akcesoriów telewizyjnych.

Istnieje kilka sposobów podłączenia telewizora do zewnętrznego systemu audio i poprawienia wrażenia podczas oglądania i słuchania. Poniżej wymieniono niektóre typowe sposoby;

RCA
RCA to najczęstsza i podstawowa opcja poprawy jakości dźwięku. Wystarczy podłączyć analogowe wyjścia stereo telewizora do zewnętrznego systemu audio.

Cyfrowy Optyczny
Jest to kolejny sposób, który umożliwia przesyłanie dźwięku z telewizora do dowolnego dostępnego zewnętrznego systemu audio za pośrednictwem cyfrowego optycznego połączenia wyjściowego.

HDMI ARC
HDMI ARC to świetny sposób na dostęp do dźwięku z telewizora. Z tej metody można korzystać tylko wtedy, gdy telewizor i amplituner kina domowego lub listwa dźwiękowa są zgodne z technologią ARC.

Bluetooth
Bluetooth to kolejna świetna opcja, dzięki której możesz przesyłać dźwięk z telewizora do zewnętrznych systemów audio. Największą zaletą korzystania z tej metody jest to, że jest ona bezprzewodowa. Nie musisz mieć kabli, aby podłączyć telewizor do kompatybilnego systemu audio.


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij