Voer uw e-mailadres in en wij sturen u direct een link om uw wachtwoord te herstellen.

Je VIP-gebied wacht op je in de APP

Log in op de app om je account, bestellingen en exclusieve voordelen te beheren.

Bestelling volgen

Bestelling volgen

Gepersonaliseerde meldingen

Gepersonaliseerde meldingen

Exclusieve aanbiedingen

Exclusieve aanbiedingen

Ingelogd blijven zorgt ervoor dat je sneller kunt winkelen, je bestellingen kunt bekijken en je favorieten kunt openen zonder opnieuw in te loggen.

Ingelogd blijven
Uitloggen
top

Verkocht en verzonden door

verkoop

Gratis verzending

Retour van bestelling

Start

Plastimo 2 Eyes Stootwil

Prijs zonder code 18.99

Adviesprijs:

Je bespaart:

Prijs zonder abonnement

Btw en invoerrechten inbegrepen

Geen extra kosten bij levering.

Wat is mijn maat?

Wat is mijn maat?

Mijn virtuele paskamer

Mijn virtuele paskamer

Eenmalige aankoop

Voeg toe aan mijn pack 

Je bespaart:

Koop nu met 1 klik
Terug naar PC-configurator

Koop dit product en verdien

Kleur:

Gratis verzending

dto_trans korting op verzending

Gratis montage

Gratis afvoer van oud apparaat (alleen bij Ader)

Uw financiering vanaf rentevrij met Klarna Paypal

Betaal in 3, 4, 6 of tot 12 termijnen

Mijn virtuele paskamer

Andere kleuren beschikbaar

left
right

Perfecte combinaties

left
right

Reportar error

Meer dan 25 miljoen tevreden klanten wereldwijd

Garantie van het officiële merk

Snelle & gemakkelijke retour 30 dagen

Kenmerken van Plastimo 2 Eyes

Productbeschrijving van Plastimo 2 Eyes Stootwil

Samenvatting van de beschrijving

Bescherm uw vaartuig met de PLASTIMO 2 Ogen Stootwil, het ultieme schild voor uw romp. Ontworpen voor boten tot 10 meter, biedt de uit één stuk, rotatiegegoten behuizing naadloze sterkte en superieure schokabsorptie tegen stoten. Deze stootwil is voorzien van zwarte versterkte ogen voor veelzijdige verticale of horizontale montage en een duurzaam messing ventiel voor betrouwbaar oppompen. UV-bestendig en gebouwd om de ruwe maritieme omgeving te weerstaan, biedt het langdurige, compromisloze bescherming en gemoedsrust aan de kade

PLASTIMO 2 Ogen Stootwil: Ultieme Bescherming voor Uw Vaartuig

Bescherm uw investering en geniet van volledige gemoedsrust aan de kade met de PLASTIMO 2 Ogen Stootwil. Ontworpen voor de veeleisende maritieme omgeving, biedt dit essentiële stuk uitrusting superieure bescherming voor de romp van uw boot tegen aanvaringen met steigers, palen en andere vaartuigen. Of u nu aanmeert in een drukke jachthaven of langszij ligt met vrienden, deze stootwil fungeert als een duurzaam, betrouwbaar kussen, dat kostbare krassen, deuken en structurele schade voorkomt. Het klassieke, efficiënte ontwerp wordt al jaren vertrouwd door watersporters, waardoor het een essentieel onderdeel is voor elk vaartuig tot 10 meter lengte.

Het opvallende kenmerk van deze stootwil is de uitzonderlijke duurzaamheid en doordachte constructie. Het is een stootwil met zwarte versterkte ogen, ontworpen om maximale sterkte en weerstand tegen scheuren te bieden onder de hoge belastingen van het aanmeren. Deze robuuste bevestigingspunten maken veelzijdig gebruik mogelijk, waardoor u de stootwil zowel verticaal als horizontaal kunt ophangen om aan elke aanmeersituatie te voldoen, wat een veilige en stabiele verbinding met uw fenderlijnen garandeert. De integriteit van de stootwil wordt verder verbeterd door een duurzaam messing ventiel. Dit hoogwaardige metalen ventiel is bestand tegen corrosie door zout water en lucht, wat zorgt voor een perfecte, langdurige afdichting voor eenvoudig oppompen en drukaanpassing wanneer nodig.

Ontworpen door PLASTIMO, een merk dat synoniem staat voor hoogwaardige maritieme uitrusting, is deze stootwil gebouwd om de harde realiteit van het leven op het water te weerstaan. Het wordt vervaardigd met behulp van een rotatiegietproces uit één stuk, wat naden en zwakke punten elimineert, resulterend in een uniform sterk en veerkrachtig lichaam. Het oppervlak is glad, niet-schurend en gemakkelijk schoon te maken, terwijl het materiaal zelf uitstekende weerstand biedt tegen UV-degradatie, waardoor het niet broos of verkleurd raakt na langdurige blootstelling aan zonlicht. Zijn indrukwekkende schokabsorberende vermogen verspreidt effectief energie van aanvaringen, en biedt een zachte doch stevige barrière die uw romp onberispelijk houdt. Kies de PLASTIMO 2 Ogen Stootwil voor compromisloze kwaliteit, langdurige prestaties en de essentiële bescherming die uw boot verdient.

Specificaties:
- Diameter: 21 cm
- Lengte: 64 cm
- Diameter Oog: 2.5 cm
- Aanbevolen Bootlengte: 10 m

Technische specificaties van Plastimo 2 Eyes

Kenmerken van Plastimo 2 Eyes

Kleur Transparant

Kleur

Transparant

Belangrijkste onderscheidende factoren

Technologie in Plastimo 2 Eyes Stootwil

Energie-label

Waarschuwingen

/ 5

1 Beoordelingen

Wat onze klanten zeggen over Plastimo 2 Eyes Stootwil

Schrijf een recensie over dit product

Beantwoord de vraag

Schrijf je antwoord

De vraag is al beantwoord, hartelijk dank voor het proberen een andere klant te helpen. Voor toekomstige vragen rekenen we op je.

Door AI gegenereerde vragen en antwoorden opnemen

Stel een technische vraag over dit product

Vaak samen gekocht
Bestverkochte producten

Toepassingsgevallen

Het beste voor

Voordelen

Ideale kopersprofielen

Competitieve kenmerken

Waar het uitblinkt

Overweeg alternatieven als…

Oordeel

Vergelijking van specificaties

Specificaties vs concurrenten

Vergelijkbare alternatieven voor dit product
Gerelateerde producten bekeken door andere klanten
Dit is misschien interessant voor u

U bent misschien ook geïnteresseerd in

Tradeinn werkt met eigen voorraad en met meer dan 2000 leveranciers die dagelijks zijn aangesloten. Wij actualiseren de beschikbaarheid in real time om je de ruimste catalogus aan te bieden, altijd tegen de beste prijs. Sommige producten kunnen een langere levertijd hebben, afhankelijk van de beschikbaarheid bij de leverancier.

Snelle en gemakkelijke retour 30 dagen

Veilig winkelen

100% Tevredenheidsgarantie

Altijd de beste online prijs

Afbeelding wordt geladen