up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Climbing technology Click Up Kit Urządzenie Asekuracyjne

Climbing technology Click Up Kit Urządzenie Asekuracyjne

plus
Climbing technology

Climbing Technology Click Up Kit Urządzenie Asekuracyjne

Opis produktu Climbing technology Click Up Kit Urządzenie Asekuracyjne

Zgodnie z naturalną tendencją firm do wytwarzania cieńszych i lżejszych lin stalowych EN 892 zdecydowaliśmy się zaktualizować oznaczenie naszego urządzenia belującego CLICK UP. Kilka wewnętrznych testów wykazało, że CLICK UP doskonale współpracuje z pojedynczymi linami Ø 8,6 mm. Żadna modyfikacja nie została przeprowadzona na urządzeniu, dlatego wszystkie przyciski CLICK UP już istniejące i sprzedawane mogą być stosowane z pojedynczymi linami od 8,6 do 10,5 mm.

CLICK UP to innowacyjne urządzenie belay zaprojektowane do wspinaczki sportowej. Jest prosty w obsłudze, a jego innowacyjny projekt ma cechy bezpieczeństwa zapobiegające błędom. Łatwy w obsłudze, intuicyjny i bezpieczny, jest niezwykle lekki i kompaktowy.

Cechy:

Umożliwia szybką i płynną linię zasilania bez zacięć;

Pozwala zatrzymać upadek po prostu przez pociągnięcie wolnej ręki liny;

Działa bez konieczności działania na dźwigni i częściach ruchomych;

Szczególnie przydatny dla początkujących i dzieci, ponieważ intuicyjny i błędny dowód.

Całkowite bezpieczeństwo użytkowania:

Ostatnią, ale najbardziej podstawową cechą, jest przypadek niewłaściwego użycia. Jeśli urządzenie zostanie użyte nieprawidłowo, KLIKNIJEDZENIE w dalszym ciągu umożliwia całkowite wyrwanie i opuszczanie partnera, dzięki zastosowanemu w kształcie litery V wgłębienia. Jest to najbardziej doceniana cecha, ponieważ unika się kilku błędów, które mogą się zdarzyć podczas używania urządzeń bele podczas wspinaczki, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki temu CLICK UP jest odpowiednim urządzeniem do wspinania się po szkołach wspinaczkowych i wspinaczkowych siłowni.

Dane techniczne:

Pojedyncza lina EN 892

Waga: 115g


Climbing technology Click Up Kit Urządzenie Asekuracyjne jest protuktem związanym z kategori? Przyrządy asekuracyjne oraz należy do kategorii Sprzęt do wspinaczki wyselekcjonowanej dla górski i outdoor, trekkinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności trekkinn. Jakie są korzyści Climbing technology Click Up Kit Urządzenie Asekuracyjne? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest górski i outdoor.

Cechy Climbing technology Click Up Kit Urządzenie Asekuracyjne

Kolor
Zielony

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Climbing technology Click Up Kit Urządzenie Asekuracyjne

Działa dobrze

-

Łatwy w obsłudze. Nie moje ulubione, ale pewne urządzenie i dobry wybór. Po posiadaniu kilku produktów CT bardzo cenię sobie tę markę, każda zaskoczyła mnie jakością i innowacją.

Climbing technology Click Up Kit Urządzenie Asekuracyjne

Najlepszy przyjaciel rope'a

-

Gdyby Don Norman (autor The Design of Everyday Things) był wspinaczem skałkowym, wybrałby go jako swoje urządzenie asekuracyjne z wyboru.

Climbing technology Click Up Kit Urządzenie Asekuracyjne

Świetne urządzenie

-

Działa jak łuk, ale jest bezpieczniejszy i łatwiejszy w użyciu. Nie wrócisz. Wolę to od grigri

Climbing technology Click Up Kit Urządzenie Asekuracyjne

Dobry!

-

łatwy w użyciu, kocham to!

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up