Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Icepeak

O Icepeak
Icepeak jest fińską marką odzieżową i obuwniczą dla aktywnych, która zyskała międzynarodowe uznanie ze względu na wysoką jakość, funkcjonalność i styl swojej odzieży outdoorowej. Założona w 1996 roku, firma ma bogatą historię, związaną z miłością do natury i pasją do aktywności na świeżym powietrzu. Icepeak zapewnia entuzjastom outdooru niezbędny sprzęt, aby pozostać wygodnymi i chronionymi w każdych warunkach pogodowych.
Icepeak wykreował sobie swoje miejsce na rynku odzieżowym dzięki idealnemu połączeniu funkcjonalności z stylem. Dzięki historii związanego z pasją do outdooru i zaangażowaniu w jakość, Icepeak stał się zaufaną marką dla poszukiwaczy przygód z całego świata. Bez względu na to, czy jesteś mężczyzną czy kobietą, czy wybierasz się na stok narciarski czy wędrówkę, Icepeak oferuje odzież i obuwie, które podniosą Twoje doświadczenie na świeżym powietrzu.

Podnoszenie poziomu przygód na świeżym powietrzu

Kolekcja odzieży męskiej Icepeak łączy wytrzymałość z aktualnym stylem. Niezależnie od tego, czy wędrujesz przez dziką przyrodę czy spacerujesz po mieście, możesz znaleźć wiele opcji odzieży, od wszechstronnych spodni outdoorowych po ocieplane kurtki, zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci ciepło i suchą skórę. Od funkcjonalnych kurtek softshell po ocieplane kurtki zimowe, odzież damska Icepeak zapewnia, że możesz być modna i wygodna podczas realizacji swoich pasji na świeżym powietrzu.
Kurtki Icepeak są znane ze swojej wydajności i stylu. Ich oferta obejmuje wodoodporne i wiatroszczelne kurtki, które są idealne do różnych aktywności na świeżym powietrzu. Kurtki te są zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom osób szukających przygód. Jeśli chodzi o jazdę na nartach, kurtki narciarskie Icepeak są wyborem numer jeden dla narciarzy i snowboardzistów. Zapewniają one doskonałą izolację, wodoodporność i oddychalność, aby zapewnić maksymalny komfort na stoku. Posiadają one także ochraniacze na śnieg, kieszenie na karnet i wiele innych funkcji dedykowanych narciarzom. Bluzy polarowe Icepeak są idealne do noszenia w chłodnych warunkach, zarówno jako warstwa podstawowa, jak i samodzielna. Zaprojektowane są one, aby zapewnić ciepło i wygodę, jednocześnie umożliwiając swobodę ruchów.
Buty trekkingowe Icepeak są wytrzymałe i wydajne. Dzięki wytrzymałym materiałom i wsparciu w projektowaniu, te buty zapewniają przyczepność i stabilność na różnych rodzajach terenu. Dostępne w wersjach dla mężczyzn i kobiet, miłośnicy wędrówek mogą polegać na Icepeak podczas swoich przygód na świeżym powietrzu. Dla osób, które wymagają więcej od swojego obuwia outdoorowego, Icepeak oferuje szeroką gamę wytrzymałych butów outdoorowych. Buty outdoorowe Icepeak są zaprojektowane, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki i zapewniać maksymalne wsparcie, co czyni je idealnymi do wędrówek, trekkingu i innych aktywności na świeżym powietrzu.